Browse Search Popular Register Upload Rules User list Login:
Search:
ZombieWars Ep. 5 PL

Image:
screenshot of the scene

Author: Szkieletor

Group: Default

Filesize: 387.17 kB

Date added: 2011-01-18

Rating: 6.8

Downloads: 2381

Views: 784

Comments: 6

Ratings: 5

Times favored: 2

Made with: Phun

Tags:

Scene tag

Piąta część serii. Zrobiona trochę na szybko, i nie jest za długa, ale myślę, że się spodoba. Część typu Zombie Defense, czyli stoi gość i strzela w zombi, jest eksperymentem. Jeśli się nie podoba, napisz w komentarzach. Jeśli nie będe miał znaków że się nie podoba, to może użyje tego systemu jeszcze kiedyś. W dalekiej przyszłości.
Jak zwykle, A i Z to bron, shift to strzał, strzałki to sterowanie stickmanem.

Fifth part of series. Made quick, it isn't long, but I think you will like it. Zombie defense part of scene(soldier stands and shoots zombies) is an experiment. If you don't like it, tell me in comments.
Controls: A and Z is gun, Shift shooting, arrow keys to move stickman. When last zombie is dead or you want to skip shooting part, press 1. In building, first text says that you must go up first. Then return and go down.

Credits: As always, shooting system by DaffyGKH, weapon models by asdf. Thanks to oskirex for nice comments and zombie's hands moving idea.
Jak zawsze, system strzelania od DaffyGKH, modele broni od asdf. Pozdrowienia dla oskirex za fajne komentarze i pomysł na ruszające się ręce zombiaków(to chyba jeszcze dopracuje, ale na razie wydaje mi się całkiem fajne).
Please log in to rate this scene
edit
Mam problem. Gdy załadowałem ten poziom u siebie po jakimś czasie od uploadowania, zombiaki po prostu spadły na ziemię i znikły. Jeśli u was też tak się dzieje, że zombiaki nie idą tylko lecą od razu na ziemię, napiszcie o tym w komentarzu. Naprawię.

I have a problem. When I loaded this level, zombies just fell on floor and disappeared. If you experience same problem, zombies not walking towards you but all falling on ground immediately, tell in comments. I'll fix it.
Last edited at 2011/01/18 19:58:57 by Szkieletor
U mnie było wszystko w porządku. Przy obronie przed zombie było nawet trochę trudno. Jak w grze "nazi zombies". Zrób tak jeszcze kiedyś:tup: . 10/10.
Fajne
Karabin strzela do tyłu... To normalne?
@Mibars
Nie powinno się dziać, ale strzelanie bazuje na kolizjach, więc jeśli dobije do ciebie coś z kolixją bodajże F, to pociski lecą na wszystkie strony. Ale żeby strzelał normalnie, tylko do tyłu, to jeszcze nie widziałem. Redownload powinien pomóc.
świetna sceny! Rób je dalej.